Kontakt

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. +421 949 302 777
+421 949 206 000

Najčastejšie otázky

Viete mi zaručiť kvalitu a pevnosť drevotriesky, ktorá bude použitá?

Kvalita je zaručená už len tým, že používame najobľúbenejšie, kvalitné, pevné, nemecké drevotriesky, na ktoré vám poskytujeme záruku.

V čom sú lepšie hliníkové profily od oceľových ?

Hliníkové profily vydržia dlhšie, sú kvalitnejšie a pevnejšie, nepodliehajú poškodeniu tak, ako oceľové. Oceľové sú vyrobené z tenkého plechu, ktorý sa môže ľahko zdeformovať a obmedziť tým pohyb dverí.

Je bezpečné mať na celej posuvnej ploche dverí sklo ?

Sklo je zo zadnej strany potiahnuté samozrejme bezpečnostnou fóliou, ktorá pri náhodnom rozbití skla nikoho nezraní, a ostane nalepená na bezpečnostnej fólii.

V akej výške a kedy má byť vyplatená záloha?

Záloha sa vypláca vo výške 80 % z ceny, na výške zálohy sa dá samozrejme dohodnúť. Po výrobe materiálu sa vypláca záloha a zvyšok sa vyplatí po namontovaní a odovzdaní diela.

Ak si neviem poradiť z veľkosťou, umiestnením, dizajnom, štýlom či vnútorným vybavením skrine, viete mi poradiť ?

Radi vám samozrejme poradíme, či už na základe našich skúseností, poprípade podľa toho, čo najviac by vyhovovalo vám a danému priestoru. Keďže ide o vstavaný nábytok vieme dokonale splniť všetky vaše detailné predstavy či potreby.

Ak si medzičasom rozmyslím polohy políc a ich rozostupy, vieme s tým ešte niečo spraviť?

Každá zmena rozostupu výšky políc sa dá meniť stále ešte počas montáže.

Medzery, ktoré vzniknú nerovnosťou stien, podláh, atd. Budú nejako odstránené ?

Každá doska je hobľovaná a prispôsobovaná na mieste danému priestoru, v prípade, že to nie je možné upraviť, tak sú vzniknuté medzery zrovnané premaľovatelným akrylovacím tmelom.