Kontakt

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. +421 949 302 777
+421 949 206 000

Rozmery vstavaných skríň

Samozrejme čo sa týka rozmerov, je to len a len na vás. Nie nadarmo sa hovorí, že je to "vstavaná skriňa ", to znamená, že rozmery, tvar, farba, materiál, umiestnenie, to všetko si môžete vybrať tak, ako to vyhovuje len a len vám, aby to bolo pre vás ako ušité na mieru.

Čo sa týka rozmerov, ak vám ide o skutočné využitie vášho priestoru odporúča sa jednoznačne vstavaná skriňa od podlahy až po strop. Jedine takto viete dokonale využiť všetok daný priestor a vo väčšine prípadov aj ušetríte.

Keďže takáto skriňa využíva celkovú výšku daného priestoru a tým pádom nepotrebuje hornú dosku (v tomto prípade ju nahradzuje strop), tým pádom vami ušetrený materiál ma samozrejme za následok zníženie celkovej ceny skrine. Vodiace dverové koľajnice v tomto prípade montujú priamo na strop či podlahu.

To isté platí aj pri celkovej šírke skrine. Samozrejme, ako sme už spomínali, to ako bude vaša vstavaná skriňa vyzerať záleží len na vás, no pokiaľ vám ide o lacnejšiu alebo cenovo výhodnejšiu variantu vstavanej skrine, odporúčame aj celkovú šírku skrine prispôsobiť celkovej šírke steny, pokiaľ sa dá a je to možné, určite využite už existujúce steny, čím zasa platí zásada "Šetríte materiál, znižujete konečnú cenu " :)

Samozrejme veľa záleží od samotného priestoru, čo a ako vám môže poskytnúť či ponúknuť. Preto, ako sme už spomínali, pri akomkoľvek vašom váhaní, ako by mala vaša skriňa vyzerať, kde by bolo jej najlepšie umiestnenie, aké by mali byť jej najvhodnejšie rozmery, či z akých materiálov by mala byť a podobne, neváhajte a poproste o radu, či už mailom, pri samotnom prvom náčrte, alebo pri našej osobnej návšteve naším zameriavačom, ktorý vám určite rád a ochotne podľa osobných skúseností, čo najlepšie poradí, čo by bolo pre vás aj váš konkrétny priestor tým najideálnejším riešením .