Kontakt

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. +421 949 302 777
+421 949 206 000

Vnútorná stavba vstavanej skrine

Čo sa týka vnútorného rozloženia priestoru vstavanej skrine samozrejme dosť záleží od predmetov, ktoré tam plánujete uskladniť. Ak by sme rozprávali napr. o skrini aj na šatstvo, nesmieme zabudnúť na vyčlenenie miesta pre šatstvo .

Zvoliť môžete už spomínané tzv. dlhé vešanie, ktoré je určené pre dlhšie šatstvo, ako napríklad večerné dámske šaty či dlhé kabáty, alebo krátke vešanie, ktoré tu už bolo tiež spomínané , ktoré je určené na sukne, tričká, nohavice, košele či blúzky.

Priestor potrebný pre dlhé vešanie je cca 160 cm , pre krátke vešanie cca 100 cm. Možné je takisto tzv. "šatové vešanie ", určené už na spomínanie vešanie dámskych šiat, kde je potrebná dĺžka 120 cm, v tomto prípade používame často sklopnú vešiakovú tyč, ktorú môžeme umiestniť do hornej časti skrine.

Takisto dosť dôležité je rozloženie odkladacích priestorov podľa intenzity a využitia uskladnených predmetov. Odporúča sa, pre najčastejšie používané šatstvo alebo predmety vyhradiť priestor vo výške očí, pre napr. sezónne oblečenie odporúčame už miesta vo výške 170 cm alebo pod hranicu 50-60 cm.

Do spodnej časti skrine sa odporúčajú skôr police či zásuvky, avšak ako sme už neraz spomenuli, samotný výber je len a len na vás. Veď predsa, každému vyhovuje niečo iné, a tak to, kde budú police, zásuvky či vešiakové tyče, o tom rozhodujete len a len vy podľa vášho uváženia