vstavaná skriňa na mieru

vstavaná skriňa na mieru

Kontakt

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. +421 949 302 777
+421 949 206 000

Výroba a montáž.

Výroba závisí od množstva a náročnosti diela, zväčša trvá cca 10 dní. Výroba prebieha vo vysoko špecializovanej dielni, ktorá sa zaoberá len výrobkami z drevotrieskových dosák nemeckej kvality.

Montáž prebieha priamo u zákazníka dvoma montážnikami s dlhoročnou praxou. Na čase a trvaní celej montáže sa dohodneme so samotným zákazníkom. Pri odovzdaní diela sa podpisuje zmluva a záruka na dielo. 

Ako získať svoj vysnívaný šatník snov ?

Pre váš lepší prehľad či realistickejšiu a konkrétnejšiu predstavu vám ponúkame podrobný popis jednotlivých krokov za sebou, ako získať presne to, čo po čom túžite ...

Ak by sme to mali zhrnúť do pár základných bodov :

 1. 1. Záujem o vstavanú skriňu, kontaktovanie nás 
 2. 2. Návrh vstavanej skrine, prvotný náčrt podľa ktorého sa budeme na začiatku orientovať
 3. 3. Zameranie - cenová kalkulácia
 4. 4. Odsúhlasenie ceny - platba zálohovej faktúry ( väčšinou 80 % z celkovej ceny )
 5. 5. Výroba
 6. 6. Montáž do
 7. 7 prac. dní , resp. podľa dohody

 

1. KROK - Príprava - v tejto počiatočnej fáze si treba presne definovať a stanoviť, čo konkrétne by ste radi mali vo svojej domácnosti. Zamýšľame sa nad otázkami

 • kto bude skriňu používať,
 • ako často,
 • čo všetko chcete do svojej skrine uskladniť,

ďalšími dôležitými aspektmi

 • vzhľad,
 • tvar,
 • farba,
 • materiál.

Vybrať treba predovšetkým vhodný priestor- stenu, časť steny, nejaký výklenok či roh izby, samozrejme fantázií sa medze nekladú, pretože vy si vyberáte, to, čo chceme mať doma, to, čo vás bude denno - denne obklopovať a z čoho chcete mať určite predovšetkým dobrý pocit či radosť.

Pre začiatok si priestor odmerajte, potrebujete základné rozmery ako sú

 • šírka,
 • výška (po strop) a
 • samozrejme netreba zabúdať ani na hĺbku.

Rozmery sú nevyhnutné pre spracovanie návrhu a cenovej kalkulácie. Samozrejme, ak si s týmto neviete dať rady, radi vám pomôžeme a dôjdeme tieto rozmery presne zamerať, avšak veľmi pomôže, ak si nakreslíte aspoň nejaký jednoduchý náčrt izby, a jednoducho tam vyznačíte dĺžku, šírku izby a aspoň približné rozmery, kde chcete aby sa nachádzala vaša skriňa. Je lepšie nám poskytnúť tieto údaje dopredu, ak sa potrebujete informovať a orientovať v cenách dopredu.

2. KROK - Návrh - ide o to, čo sme už spomínali v predchádzajúcom postupe, v kroku č.1. Pokiaľ si stále nie ste istí, čo od vstavanej skrine očakávate, ako má vyzerať a pod. nechajte si jednoducho poradiť. Sme tu v podstate pre Vás. To znamená, že s hocakými otázkami sa na nás môžete obrátiť .

Dopredu vám vieme spraviť predbežnú cenovú kalkuláciu, len ak nám poskytnete už spomínané rozmery ( šírku, výšku- po strop, a hĺbku skrine ). Vieme vám v tomto prípade poskytnúť spätnú väzbu, čo by vás to stálo, poprípade doriešiť ostatné veci za vás, ako je výber vhodného materiálu, doladenie interiéru, doplnkov a pod.

Pre tých " menej zdatných", ktorí nám nevedia poskytnúť presné rozmery, nič sa nedeje. Stačí, ako sme už spomenuli, aby ste si jednoducho načrtli nejaký jednoduchý návrh, aby sme aspoň sčasti vedeli, aké sú vaše predstavy, a podľa toho čo najlepšie vedeli poskytnúť radu či riešenie, čo by bolo pre vás tým pravým "orechovým" pre vašu vstavanú skriňu, či, pre samotný priestor a jeho úspešnú realizáciu vášho útulného, dokonalého domova

3. KROK - Zameranie- ZDARMA !!! - keďže už budeme/te mať presnú, alebo aspoň približnú predstavu o tom, ako by mala vaša vstavaná skriňa vyzerať, prichádza čas " osobnej návštevy" . To znamená, že v určenom -spoločne dohodnutom čase, vás navštívi náš "merač" , ktorý naše doteraz možno nie celkom presné predstavy upraví do konečného, presného na mm želaného výsledku.

Vaša prítomnosť, je pri zameraní samozrejme dôležitá, veď predsa vy nám viete najlepšie povedať či opísať to, aké sú vaše úplné predstavy o tom, ako by mala vaša vstavaná skriňa vyzerať. Merač dôkladne s laserovým zariadením zameria priestor, v ktorom bude realizovaná zákazka. Ak je treba zakreslí rôzne nezrovnalosti, prípadné prekážky a spoločne sa dohodnete na najlepšom riešení .Ak to bude potrebné, odporučí vám poprípade aj vhodné zmeny v návrhu.

4. KROK - Cenová kalkulácia - ZDARMA !!! - pri zameraní sa opätovne vypracuje cenová kalkulácia, keďže predbežná cenová kalkulácia je len pre orientácia zákazníka na začiatku. Pokiaľ ide o menšie zákazky, tak realizácia presnej kalkulácie je priamo na mieste. Pokiaľ ide však už o väčšie, v tomto prípade vás budeme v priebehu najbližších 24 hod. - max. 2 nasledujúcich kalendárnych dní informovať, už o presnom (100 %) cenovom návrhu.

Ak s návrhom nesúhlasíte, stále sa dá zopár vecí poopraviť, poprípade ak ste si rozmysleli niektoré prvky, ako materiály a podobne, stále to vieme ešte pred spísaním zmluvy poopraviť či vylepšiť, nájsť vhodné alternatívne riešenia, aby boli spokojné obe strany.

Ak s cenovým návrhom súhlasíte, dohodneme sa na najbližšom stretnutí, kde dôjde už k samotnému podpisu zmluvy, pri ktorom sa platí 80 % ( na % časti sa s vami vieme vždy dohodnúť ) z celkovej sumy.

5. KROK - Montáž - a prichádza k samotnému finále - montáž vstavanej skrine. Niekoľko dní pred montážou vás budeme samozrejme telefonicky kontaktovať, a dohodneme sa na presnom dátume a čase montáže.

Stále platí, že vaša prítomnosť v domácnosti je dôležitá. V dohodnutom termíne a čase vám zákazku dovezieme a namontujeme. Nedá sa presne dopredu definovať, ako dlho montáž potrvá, záleží samozrejme od typu , veľkosti skrine, a dalších aspektov , cca v priemere 2-6 hod. montáže.

Samozrejmosťou je, že montážnik po práci za sebou uprace. Po ukončení montáže a vašom prevzatí už hotovej zákazky sa vypláca zvyšná časť cenového návrhu. Váš názor nás posúva vpred...

6. KROK- Realizujte sa ! - v akomkoľvek prípade budeme veľmi radi, ak nás budete kontaktovať, či už z pochvalou alebo naopak. Váš názor nás jednoducho zaujíma a vždy posúva vpred, preto budeme vďační za akékoľvek podnety, pripomienky, návrhy, či už pozitíva alebo negatíva, to všetko nám pomáha stať sa vždy o niečo lepšími a vyspelejšími v tejto oblasti.

Za akékoľvek názory budeme veľmi vďační, tie pozitívne vždy potešia a dodajú novú energiu  tie negatívne, aspoň pripomenú, kde máme nedostatky a čo treba do budúcnosti vylepšiť .