Kontakt

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. +421 949 302 777
+421 949 206 000

Rámy dverí - čo sa týka rámov dverí tzv. profilov, je tu taktiež možnosť výberu. Môžete si vybrať zo širokej ponuky:

  • hliníkových alebo
  • oceľových profilov

Hliníkové profily

sú už momentálne na trhu najtypickejším rámom dverí. Sú vyrábané pretláčaním z vysokokvalitného rafinovaného hliníka, čo zabezpečuje vysokú pevnosť a nepoddajnosť. Hliníkové profily sú pre posuvné dvere často krát cenovo drahším riešením, napriek tomu, sú však vždy najvyhľadávanejším a najpoužívanejším prvkom pri vstavaných skriniach.

Určite sa oplatí investovať do hliníkových profilov, sú veľmi kvalitné a exkluzívne, a sú určite u zákazníkov tie najobľúbenejšie. Napriek tomu, že hliníkové profily sú drahšie, sú kvalitatívne neporovnateľné. Svojou nízkou váhou prispievajú k zníženiu zaťaženia posuvného systému a tým k predlženiu jeho životnosti.

Takisto sú odolnejšie voči oderu a povrchovo stálejšie. Samozrejme na trhu sú vo viacerých farebných kombináciách, ponuka je pestrá, čiže skutočne je z čoho vyberať, aby spĺňali vaše najdokonalejšie predstavy.

Oceľové profily

Sú vyrobené z 0,5 mm vysokokvalitnej stredne tvrdej ocele, pri ktorej sa povrch viacvrstvovo upravuje . Konečný vzhľad sa dosiahne nanášaním dekoračného filmu, ktorý je charakteristický svojou vysokou odolnosťou voči mechanickému poškodeniu. Oceľové profily sú cenovo celkom výhodné, avšak stále im dokážu silne konkurovať hliníkové profily ktoré sú stále vo viac a viac domácnostiach viac používané a obľúbenejšie.