Kontakt

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. +421 949 302 777
+421 949 206 000

Hliníkový profil - Hliníkový rám dverí

Hliníkové profily sú už momentálne na trhu najtypickejším rámom dverí. Sú vyrábané pretláčaním z vysokokvalitného rafinovaného hliníka, čo zabezpečuje vysokú pevnosť a nepoddajnosť. Hliníkové profily sú pre posuvné dvere často krát cenovo drahším riešením, napriek tomu, sú však vždy najvyhľadávanejším a najpoužívanejším prvkom pri vstavaných skriniach.

Určite sa oplatí investovať do hliníkových profilov, sú veľmi kvalitné a exkluzívne, a sú určite u zákazníkov tie najobľúbenejšie. Napriek tomu, že hliníkové profily sú drahšie, sú kvalitatívne neporovnateľné. Svojou nízkou váhou prispievajú k zníženiu zaťaženia posuvného systému a tým k predlženiu jeho životnosti.

Takisto sú odolnejšie voči oderu a povrchovo stálejšie. Samozrejme na trhu sú vo viacerých farebných kombináciách, ponuka je pestrá, čiže skutočne je z čoho vyberať, aby spĺňali vaše najdokonalejšie predstavy.