Kontakt

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. +421 949 302 777
+421 949 206 000

Rozdelenie vstavaných skríň

  • úplne vstavané skrine
  • čiastočne vstavané skrine
  • samostatne stojace skrine

Úplne vstavané skrine

Sú najbežnejším a najekonomickejším variantom, keďže výrazne šetria materiál na použitie. Tieto skrine sú bez korpusu, na svoje uchytenie a ohraničenie vnútorného vybavenia potrebujú steny, podlahu a strop. Najčastejšie sú využívané ako spálňové skrine, avšak ich použitie je mnohostranné, vďaka svojej multifunkčnosti sa určite hodia do každého interiéru.

Čiastočne vstavané skrine

Sú skrine, kde podľa potrieb a požiadaviek zákazníka môže mať vstavaná skriňa niektoré časti korpusu, napríklad bočnice alebo dno, použitie chrbta alebo vrchnej dosky pod stropom. Keďže pri týchto skriniach sa už nedá povedať, že šetria materiál, sú v podstate o čosi drahšie.

Samostatne stojace skrine

Sú riešením tam, kde je potrebné rozdeliť určitý priestor. Samostatne stojaca vstavaná skriňa na mieru s posuvným systémom môže byť aj s kompletným korpusom, vtedy už ide v podstate o skriňu, ktorá už nie je vstavaná len do samotného priestoru. Tieto skrine sú vhodné napríklad do budúcna pri sťahovaní.