Riešenie na mieru pre malé priestory

Táto skriňa sa skladá z dvoch častí :

  • jedna je posuvná a
  • druhá je pántova

Vzhľadom k tomu, že táto zostava je posuvná iba z jednej časti, je o čosi lacnejšia, ako keby išlo o prevedenie dvoch posuvných častí Pre pohodlné zatváranie dverí sú použité tzv. stopery, ktoré vám umožnia „zastopovať“ dvere, toto riešenie je využívané napr. pri nerovnom povrchu podláh, kde by sa mohli dvere samovoľne otvárať.

Rohové prevedenie skríň vám ponúka ušetrenie priestoru, a je veľmi obľúbeným riešením hlavne v menších bytoch. Orientačná cena je cca už od 550 € 

Rohová skriňa delená diagonálne

V tomto prípade ide o veľmi vkusnú, modernú a nápaditú rohovú skriňu kt. nie je delená do rohov, ale naprieč- diagonálne - tým docielime, že vám vznikne priestor vo vnútri dosť veľký na odkladanie väčších vecí, a ako celok to vyzerá veľmi dobre a zaujímavo.

Na vonkajší vzhľad skrine bol použitý dekór drevotriesky- alumínium, vnútorne police sú klasickej a obľúbenej bielej farby.

Na dverách je tapeta, ktorú si môžte navrhnúť aj samy, je to zaujímavé riešenie ak sa chcete v tomto aj vy nejako dizajnovo vyjadriť či zladiť, s tým, čo budete mať doma, aby ste sa cítili

Orientačná  cena je cca od 800 € - ak vás takáto nápaditá skriňa zaujala, môžete si vyskúšať nezáväznú objednávku na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.